JOİ Eğlence A.Ş. “Çünkü, biz eğlenceliyiz!” sloganıyla, geleceğin eğlence trendlerine yaklaşmak için kurulur. Koşulsuz keyif odaklı gerçekleştirilen eğlence ve oyun anlayışını tek çatı altında toplama misyonu da marka vizyonu olarak kabul edilir. Geleneksel eğlence merkezi ve eğlence ekipmanları kurgulamaktan öte, ‘eğlencede trend ne olmalı?’ sorusuna odaklanan JOİ Eğlence temsilcileri, alanında profesyonel bir kadro ile kurumsallaşır. ‘Yenilikçi, fayda sağlayan ve sıra dışı çözümler sunan’ konsept projeleri aracılığıyla da oyun ve eğlence kalitesini artıran oyun alanları tasarlamaya başlar.

Tüm Türkiye’de ‘güvenilir eğlence ve oyun alanı’ projeleri üreten JOİ Eğlence A.Ş., çocuklara yönelik oyun ve eğlence fikri üretmenin ve hayata geçirmenin, markanın trend kalmasını sağlayacak itici bir güç olduğuna inanır. Bu da eğlenceyi bir bütün olarak algılama ve algılatma yolunda, ulusal franchise sistemi ile büyüme, her gün yenilenme ve hep yeni kalma hedeflerini de beraberinde getirir. Her yaşa her zevke uygun eğlence alternatifleriyle kendini ifade eden marka, teknolojiyi de eğlence sanatına katarak, öncü olma misyonunu üstlenir. Trend takipçisi değil trend yaratan olma amacıyla marka organizasyonunu belirler.

JOİ Eğlence,

Sıkıcılıktan uzak daimi bir dinamizm ile hareket etmenin…

– Eğlenmek isteyen her bireyin ihtiyaçlarına cevap vermenin…

Ve bunun için sıkı bir disiplinle organize olmanın, eğlence sanatının olmazsa olmazlarından olduğunu düşünerek hareket eder.

 

Eğlenceyi tasarlayan JOİ Eğlence,

– Eğlence merkezlerine ithalat ve ihracatta farklı olanı dahil eden,

– Trend yaratacak ürün ve tasarımlarında VR teknolojisini kullanan,

– Eksiksiz anahtar teslim ‘JoiFranchise’ şube kurulumlarında ve sonrasında tam destek veren,

– Güçlü finansal desteğini eğlenceye aktaran,

– Kazanan ve kazandıran markasıyla sektöre güçlü bir adım atar.

Çocuklar değerlidir…

Çocuklarımız için değer yaratmak, onların gelişimlerine oyun ve eğlence ile karşılık vermek en temel hedefimizdir. Onların coşkuyla eğlenmeleri için yenilikleri takip etmek, ebeveyn güvenini kazanmak, çözüm ortaklarımız ve ekip arkadaşlarımızla etik ilkeler çerçevesinde şeffaf bir iletişim biçimi belirlemek tavizsiz değerlerimizdendir.

Güvenlik ve Hijyen…

Uluslararası kalite standartlarını takip ederken, maksimum güvenlik ve hijyen ilkelerimizi de aynı standartlarda tutuyoruz. Aldığımız ürün kalite belgeleri de bunun en nitelikli temsilcileri oluyor.

Samimiyet, Güleryüz ve Dürüstlük…

Firma içi iletişimimizden, oyun alanı müşteri ilişkilerine kadar iletişim modelimizin temelini “içten davran, güleryüzlü kal, dürüst ol” ilkesiyle örüyoruz. Kendimizi, iç disiplinimizle taahhüt ettiğimiz her projeyi doğru ve eksiksiz tamamlamakla yükümlü görüyoruz.

Eğlenmeyi de eğlendirmeyi de seviyoruz!

Çocuklarımıza kalıplaşmış oyun anlayışını sunmak yerine, onları eğlendirmeyi seviyoruz.

Yeniliği seviyoruz!

Yenilikçi ve inovatif yaklaşımlarla çalışıyor, eğlence sektöründe ilklerin öncüsü olmak için çalışıyoruz.

Çalışmadan duramıyoruz!

Oyun alanı ekipmanlarımızdan hizmetimize kadar kalitemizden taviz vermeden 7/24 çalışıyoruz.

Önce güvenlik ve sağlık diyoruz!

Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile entegre oluyor, ‘Eğlendirme” yetimizi geliştiriyoruz.