Çocukların eğlencesine hoş geldiniz!

JOİKids olarak çocuklarla eğlenmek, onların oyunlarına dahil olmak istedik; hepsi için güvenli oyun alanları oluşturduk.

Hayaller kurarak rahatça oyunlarını oynasınlar… Kendi kahramanlarını yaratsınlar… Arkadaşlar edinip sosyalleşsinler… Renklerin içine girsinler diye…  

Güler yüzümüzle… Çocukların ve ailelerin bir arada mutlu zaman geçirmelerini sağlayacak mekan kurgumuzla… Eğlence arası dinlenmek isteyenleri ağırlayacak kafemizle… En çok da koşulsuz eğlence ve güven ile buradayız!

Kusursuz hijyen ilkeleriyle tamamlanan rengarenk bir dünya… 

JOİKids’i çocukların oyunla sosyalleşmelerine imkan tanıyan marka misyonumuzla ve onların motor gelişimlerine fayda sağlamak için tasarladık.

Teknoloji ağımız ile sistemleştirilmiş emanet kurgumuzda “güven, hijyen, eğlence” üçlüsünü bir arada ve eksiksiz buluştururken, Uluslararası hijyen standartlarından asla taviz vermedik.

JOİKids’te hem bireysel hem de grup halinde hareket edebilen çocuklar var… 

Survivor Million Ball’un çocuklara zarar vermeyen özel bir malzemeden üretilen yumuşak toplar oldukça güvenlidir, can yakmamaktadır. Hatta küçük yaştaki minikler bile gözetmen olmadan Milyon Ball Survivor Platformu’nda özgürce dolaşıp oyunun tadına varabilirler…

Çocukların hem bireysel hem de grup halinde hareket etmelerine imkan tanıyan Survivor MillionBall’u, onların;

  • Karar verme
  • Bedensel denge sağlama
  • Hedef belirleme
  • Tekrar tekrar deneme ve başarma Ebeveynden uzak serbest deneyimleme

becerilerini yükseltecek şekilde kurgulanmıştır.

Çocuklarla aramıza kimse giremez! Bize emanetler…

3-6 yaş grubu oyun çocuklarının farklı eğlence anlayışlarını ortak bir alanda buluşturup onları mutlu etmeyi çok sevdik.

“Her çocuk kendini oyunla keşfeder, arkadaşlarıyla birlikte büyür” dedik… Aileler için de özel zamanlar yarattık.

“Çocuk Oyun ve Emanet Sistemi”nde çocuk gelişimi üzerine eğitim alan personellerimizle zaman geçirmekten keyif alan çocuklarımızı emanet aldık… Onlar enerji dolu pozitif bir atmosferde harika vakit geçirirken, aileler de kendilerine özel zamanlar yaratmaya fırsat bulsunlar istedik.

genis mining