How To Get Rid Of Mac Cleanser

The Way to Remove Advanced Mac Cleaner Out Of The Mac? Lots of men and women today have trouble. It might make your computer. Listed here is the way http://speedmymac.com/ you can remove it and free yourself once and for all out of its own clutches.

“Çocuklar, eğlenceli bir keşifle birey olmayı öğreniyor.”

2-10 yaş arası çocuklara, eğlenceyi ve eğitimi bir arada harmanlayarak şehir alanlarında doğal bir ortam yaratıyoruz. Bu doğallığı da doğanın muhteşem oyuncağı olarak nitelendirdiğimiz, kum ile oluşturuyoruz. Toz yapmayan, doğal, kokusuz ve renksiz kumu; özel iç mekan konsept tasarımıyla güvenilir bir oyun dünyası olarak sunuyoruz.

Çocuklar, doğanın bu muhteşem oyuncağıyla kendi dünyalarını kuruyor, kendi öykülerini yaratıyor. Dahası bu öykülerin baş kahramanı oluyor…

“Kumla oyun oynamak, duygu eğitimine destek oluyor…”

Kummy Kum Oyun Alanı, çocuğun kendi oyununun yönünü ve yolunu belirlemesine imkan tanıyor. Ve bu özgürlük, çocuğun kendi kavramlarını inşa etmesinin de yolunu açıyor… Hem fiziksel hem de ruhsal gelişim için 2-10 yaş arası çocuklara ulaşmayı hedefleyen Kummy’de, Montessori Eğitimi’nin temelinde yer aldığı şekliyle, çocukların “duygu eğitimi” ön planda tutuluyor. Çocuğun öğrenme isteği üzerine kurulu bu sistemde, doğal süreç içerisinde kuma dokunarak gelişen oyun kavramı ile her çocuk kendi kendine keşfettiği farklı kavramları hissederek öğreniyor.

Hayatı tasarlama özgürlüğü…

Günümüzde hem doğal alanların azalması hem de çocuk güvenliğine dair endişelerin artması nedeniyle, ebeveynler çocuk oyun alanı bulmakta zorlanıyor. Doğal oyun alanları bulsalar bile, çocuklarını sürekli gözlemle ihtiyacından dolayı, kendi ihtiyaçlarına karşılayacak zamanı bulamıyorlar. AVM ortamlarında kurulan güvenli ve doğal Kummy Kum Oyun Alanı, bu iki temel ihtiyacı aynı anda karşılıyor. Çocuklar neşeli bir şekilde oynarken, aileler de AVM’nin sunduğu olanaklardan rahat bir şekilde yararlanabiliyor.

Maksimum Güvenlik

Oyun alanında çocukların güvenliği, her daim ilk önceliğimiz oluyor. Oyun alanın tamamı, geriye dönük kayıtları izleme imkanı sağlayan kamera izleme sistemimi ile 7/24 takip ediliyor. Personellerimize de üst düzey güvenlik eğitimi veriliyor.  ‘Kummy Çocuk Emaneti’ kapsamında yazılımını gerçekleştirdiğimiz ve kurduğumuz güvenlik ağı ile, titiz bir kontrol sistemi planlanıyor. Turnikelerimizden giriş ve çıkışların saat ve süre bazında sisteme kaydedildiği, kasa kontrollerinin sürekli tutulduğu her çocuğun saniye saniye izlendiği bu teknolojiyle, yüksek güvenlik sağlanıyor.

Tasarımımız ayrıca çocukların oyun oynarken fiziksel güvenliğini de üst düzeyde sağlamaktadır. Yumuşak alanda, sivri köşelerden uzak, zarar görme kaygısı olmadan çocuklar kendi başına güvenli şekilde oyun oynayabilir.

Kalitemize inanıyoruz!

“Çocuklarımızın sağlığını her şeyden öte tutan “KUMMY”,

kullandığı kumun kalitesi ile ilgili her türlü teminatı vermekte,

kum analiz raporları ile bu teminatını belgeleyebilmektedir.”